טיפים לשילוב בלונים עם זר פרחים

זרי פרחים הם מסוג המתנות שאיך נאמר זאת.. פשוט מנצחים את מבחן הזמן. הם תמיד משתלבים בכל מאורע חגיגי, ותמיד יכולים להאיר את החדר ולהבטיח חיוך ענק מאוזן לאוזן. אם חשקה נפשכם לעשות טוב על לבו של אדם הקרוב לליבכם, ויש לכם גם מעין עקצוץ כזה לשלב דבר מה נוסף עם זר הפרחים, כאן יצרנו עבורכם מדריך שמדגים את המחווה הפשוטה והמתבקשת ביותר: בלונים.

כמו הפרחים, גם הבלונים הם פריט שבהחלט משמר את מעמדו, והשילוב הזה יכול להפוך מחווה פשוטה לחוויה חגיגית וצבעונית במיוחד.

כאן יצרנו עבורכם מדריך קצרצר שיסביר כיצד לשלב את הבלונים עם זר הפרחים שרכשתם באופן שישאיר את חותמו.

ראשית, בחרו את הפרחים המתאימים

התחילו קודם כל בבסיס – ישנם זרי פרחים שיכולים להשתלב טוב יותר יחד עם זר הפרחים. וזכרו כי זר הפרחים הוא למעשה הבסיס שלכם למחווה שאתם מעניקים לאדם היקר לליבכם.

בחרו בפרחים בעלי נוכחות מאוד מרשימה, צבעונית ובעלי ריח נעים במידה ואתם מעוניינים במתנה שהיא חגיגית וצבעונית במיוחד. ניתן לשלב בין ורדים, חבצלות ופאוניות הנחשבות לבחירה מצוינת וכן מביאות עמן מגע רומנטי או אלגנטי. גם חמניות, חרציות וצבעונים יכולים להוסיף פרץ של שמחה וצבעוניות.

במידה ואתם רוכשים בלונים בעלי צבע אחיד ומעוניינים במראה אלגנטי, הקפידו שגם הפרחים שלכם ישולבו בצבעים אחידים התואמים את הבלונים.

זכרו את האמרה הידועה כל המוסיף גורע

לפעמים מתנה שהיא אוברעלולה להחטיא את המטרה, ועלינו לזכור שאנו רוצים לאזן בין שני הפריטים ולהפוך אותם לדבר מה הרמוני שמגיע יחדיו.

הכלל שלרוב אנו נוהגים עלפיו הוא שהבלונים שתבחרו צריכים להשלים את הפרחים ולא להאפיל עליהם.

כך למשל, כפי שציינו לעיל, התאימו את צבעי הבלונים לפרחים. למשל, אם יש לכם זר ורדים אדומים, בחרו בבלונים זהובים או כסופים כדי להוסיף נגיעה של זוהר. אתם לא חייבים שהצבעים יהיו תואמים לחלוטין, אלא צבעים שמשתלבים אילו עם אילו. תוכלו להתייעץ איתנו וכן ישנן פלטות צבעים שתוכלו לקבל מהן השראה באינטרנט.

גוונו את גודל וצורת הבלונים. בלונים בצורת לב יכולים להוסיף מגע רומנטי לזר הפרחים, בעוד שבלונים בצורת כוכב מביאים אווירה חגיגית יותר. בלונים קטנים יותר ניתן לשלב בתוך הזר עצמו.

ונסו למצוא כיצד הבלונים משלימים את החסר בזר הפרחים. למשל: שקלו בלונים עם נושא שתואם לאירוע. הדוגמה הבסיסית והמוכרת ביותר היא בבלונים לימי הולדת המגיעים עם מספרי גיל.

טכניקות הסידור בין זר הפרחים לבלונים

מילת המפתח היא איזון, ואיזון בין פרחים ובלונים בסידור דורש מיומנות ודיוק. מומלץ לעשות זאת יחד עם איש מקצוע שמבין דבר או שניים בשזירת פרחים, אך בהחלט שניתן גם לעשות זאת בשיטת עשה זאת בעצמך.

למשל: סדרו את הבלונים בגבהים שונים כדי ליצור מראה של מספר שכבות. הדבר נכון בעיקר לבלוני הליום. כמוכן, הקפידו לעגן את הבלונים לזר בעזרת סרטים או חוט דקורטיבי.

ותמיד חשוב לשלב מסר אישי

הוספת נגיעה אישית יכולה להפוך את הזר שלכם יחד עם הבלונים לייחודי באמת, מתנה הנושאת עמה מחווה אישית

אל תמעיטו בערכה של הברכה, וזהו הטיפ הכי חשוב שלנו. כל ברכה ולו פתק קטן עם מסר אישי, יכולים לשנות את אופייה של המתנה מן הקצה אל הקצה.

ובכל שאלה והתייעצות, הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.

0
  • המינימום להזמנה באתר הוא 100 ש"ח.
0
סל הקניות שלך
הסל שלך ריק